1 / 8
Izdavam apartman
По Договор
27.05.2023 18:11

Охрид / Охрид

Број на соби:

3

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Година на градба:

2022

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Turisticka

Izdavam apartman za kratok prestoj kompletno namesten, vo strog centar na Ohrid. Tel za kontakt 078 23 89 86

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

keti
Потврден огласувач
078325252
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам