1 / 12
LUKSUZEN STAN VO CAIR NAMESTEN EXTRA 106M2
11 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.03.2023 11:01

Чаир / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

106 m²

Греење:

Друго

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Луксузен

Лифт:

Да

Година на градба:

2016

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Север

Адреса:

CAIR POZADI STADIONOT NA SHKUPI ZELENATA ZGRADA

SE PRODAVA LUKSUZEN STAN VO CAIR
SO PRODAVA SAMO KOMPLET NAMESTEN
106 M2 vo Imoten List
MNOGU MALCE KORISTEN ZARADI STO VIVEEME NASOV OD MAKEDONIJA
NAMSTEN SVE NAJ KVALITETNO VREDI DA SE VIDI

KONTAKT TEL 071554444

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Audi
Потврден огласувач
075222159
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам