1 / 7
Мајстор за панелни огради,клизачи (шибер) и врати
1 МКД
25.03.2023 19:44

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Професионална изработка на секаков вид на метални порти( капии) и клизачи врати со вградени панелни огради ( како на сликата). Должина и висина по Ваша желба. Изработка и на секаков друг вид на браварски ( заварувачки) услуги. Цена поволна и по договор
Тел. 071608119

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Останато

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
071608119
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам