1 / 1
iPhone xr
250 €
16.02.2023 18:22

Кичево

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

xr

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

iPhone xr

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

xxxx
Потврден огласувач
071360306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам