1 / 7
SUDSKI PREVODI NA GERMANSKI, ANGLISKI, HRVATSKI I SLOVENECKI
1 €
01.06.2023 10:03

Скопје Центар / Скопје

СУДСКИ ПРЕВОД НА ГЕРМАНСКИ, АНГЛИСКИ ХРВАТСКИ И СЛОВЕНЕЧКИ ЈАЗИК

тел: 076 787 478 (достапен од 09:00 до 21:00 часот секој ден од понеделник до недела)
меил: in.prevodi@gmail.com
работно време: 09:00 до 16:00 часот (од понеделник до петок)
Агенција за преводи ИН ПРЕВОДИ Скопје
www.inprevodi.come.mk
https://www.facebook.com/in.prevodi/

НУДИМЕ СУДСКИ ПРЕВОДИ И НА ДРУГИ ЈАЗИЦИ, ПОГЛЕДНЕТЕ ПОДОЛУ

» СРПСКИ
» ГРЧКИ
» ИТАЛИЈАНСКИ
» ФРАНЦУСКИ
» АЛБАНСКИ
» РУСКИ
» БУГАРСКИ
» ТУРСКИ
» ШВЕДСКИ
» ХОЛАНДСКИ
» ДАНСКИ
» НОРВЕШКИ
» ШПАНСКИ
» УНГАРСКИ
» РОМАНСКИ
» ЧЕШКИ
» СЛОВАЧКИ
» ПОЛСКИ

» Судски предмети (пресуди, жалби, тужби итн.)
» Сообраќајни легитимации
» Сертификати
» Договори
» Изјави и полномошна
» Свидетелства и дипломи
» Лични документи
» Потврди
» Уверенија
Цената зависи од обем на материјал, содржина на материјал и рок.

Агенција за преводи ИН ПРЕВОДИ со преведувачка дејност професионално се бави од 2011 година па наваму. Главната канцеларија се наоѓа во центарот на Скопје на (адвокатска улица) ул. 1737 бр.32 Другите две канцеларии се наоѓаат во населба Кисела Вода.

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Преводи на текстови - Лектура

Се продава од: Претпријатие

Корисник Реклама5
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам