1 / 10
Skoda fabia 1.2 kako nova 70ks
4.200 €
21.03.2023 10:07

Кичево

Марка:

Skoda

Модел:

Fabia

Година:

2009

Гориво:

Бензин

Километри:

150000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2024

Сила на моторот:

52 kw / 71 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

skoda fabia 1.2 so orginalni kilometri kolata e mnogu zacuvana perfecno rabotit sve klima tempomat esp aux i mnogu druga oprema novi gumi registrirana cella godina i zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

samsung
Потврден огласувач
071976882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам