SE PRODAVA PARCELA SO IZLEZ NA PAT !!!
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.01.2023 14:51

Богданци / Гевгелија

Квадратура:

4800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodavava PARCELA na izlezot od s. Stojakovo na patot kon s.Selemlija so kp.Br.5991 KO Stojakovo.Imoten list 2311.
Parcelata e pogodna za se kakov vid na izgradba. Za poveke informacii inbox. Ili na tel 070-441-392

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070441392
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам