1 / 4
gp pointer detektor za zlato i metali orginalen
1.400 МКД
1.500 МКД
08.06.2023 19:46

Ѓорче Петров / Скопје

GP POINTER model so pojacan domet DETEKTOR ZA ZLATO I METALI SIGNALIZACIJA SO ZVUK I VIBRACIJA VGRADENO LED SVETLO DOAGA SO FUTROLA I SPIRALA ZA NA POJAS CENA
1400den

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Технологија и опрема

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
077600691
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам