1 / 7
SKODA OCTAVIA 1.9TDI AUTOMATIK
5.500 €
28.03.2023 02:56

Гостивар / Гостивар

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Skoda Octavia
Motor:1.9 tdi
Automatik
Klimatronik
Greaci na sedista
Tempomat
Perfekten motor menjac bez mana
Napraven golem i mal servis rebrast ujle filtri gurtni i dr
Alu felni 18 so zimski gumi
Reg cela god do 10.08.2023
Moze zamena za pomala kola

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
078344555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам