1 / 7
BMW 118 Dizel
5.500 €
20.03.2023 19:57

Гостивар / Гостивар

Марка:

BMW

Модел:

118

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Bmw 118 d
Motor : 2.0 Dizel
Km:225.xxx so servisna kniska
God:2007
Perfekten motor menjac bez mana
Napraven mal servis ulje filtri gurtni
Reg cela godina
Alu felni 16 so zimski gumi
Bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Idriz
Потврден огласувач
078344555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам