1 / 3
SE PRODAVA TRPEZARISKA MASA
7.000 МКД
Денес 08:39

Битола / Битола

SE PRODAVA OKRUGLA TRPEZARISKA MASA OD LESNINA SO PUSTANJE,KAFEAVA BOJA,DEMINZII 120CM PLUS 40 CM ,PUSTENA ILI VKUPNO 160CM

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Се продава од:

mile
Потврден огласувач
070267764
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам