1 / 3
Ginekolosko eho-Гинеколошко ехо
3.100 €
Цената не е фиксна
17.02.2023 12:25

Штип / Штип

Se prodava eho SONOACEX8,ispravno,servisirano i funkcionalno.Se raboti besprekorno.Se prodava komplet so site aksesoari.
https://www.medwrench.com/documents/view/10658/medison-sonoace-x8-service-manual-pdf

Tel.071/318-488 Emil

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Останато

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
078311517
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам