1 / 10
VODOOTPORNI ZIMSKI JAKNI
1.600 МКД
07.03.2023 17:24

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XXL

Боја:

Светло сина

NOVI VODOOTPORNI JAKNI VNATRESNO OBLOZENI SO POLAR
TEL 071 264 065

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

akg
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам