1 / 4
ZIMSKI JAKNI
2.600 МКД
30.12.2022 12:02

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на облека:

Мантили и јакни

Големина:

XL

Боја:

Црна

NOVI ZIMSKI JAKNI
TEL 071 264 065

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

akg
Потврден огласувач
071 264 065
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам