1 / 3
Se prodava plac vo Gorica - Ohrid
1 €
05.02.2023 13:00

Охрид / Охрид

Квадратура:

390 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно земјиште на атрактивна локација во Горица, Охрид.
К.П 6385/1 површина: 390м2.

Цена по договор.
Лице за контакт: Драган 075348802

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075348802
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам