1 / 7
SE PRODAVA GOLF 7 2017 GOD DSG MENUVAC SO 7 BRZINI
1 €
20.02.2023 22:02

Неготино / Неготино

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava golf 7 1.6 tdi dsg menuvac kolata e vo ekstra aoatojba povejke info po tel.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MARTIN
Потврден огласувач
071603615
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам