1 / 3
Linea 1.3 multi jet 2009 na delovi
1 €
27.03.2023 08:29

Велес / Велес

Марка:

Fiat

Модел:

Idea

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata se prodava na delovi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

ivica
Потврден огласувач
078377883.
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам