1 / 8
Plac Tetovo vo Plukovo pozadi Munevere
1 €
30.12.2022 15:12

Тетово / Тетово

Квадратура:

500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

250m2
500m2
Tel: 070826652
по договор!!

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

plac
Потврден огласувач
070826652
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам