1 / 1
Kovacki klesti
5.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2023 21:21

Штип / Штип

Prodavam 5 kovacki klesti .. 5000 denara
Prakam po kardo
Tel.078 999 472

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Работилница и Алатник

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
0038978999472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам