1 / 5
BMW 530D
6.000 €
20.03.2023 20:28

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

160 kw / 218 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam BMW
-530D
-160kw/218ks
-2006 god.
-avtomatik
-reg. I zelen karton do 10.2023
-elektrika na retrovizori
-elektrika na sedishta
-elektrika na prozori
-zatemneti stakla so A test
....

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Amer
Потврден огласувач
076745618
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам