1 / 8
Fiat Stilo Karavan
2.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.03.2023 18:47

Виница / Виница

Марка:

Fiat

Модел:

Stilo

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Fiat Stilo 1.9 Multijet
Treba da se smeni Zamaec inaku servis i e redovno praveno vo Dekemvri e smeneto linas i rebras, cenata e taa moze i ponadele nesto poradi zamaeco, vo vozna sostojba e koj saka moze da ja vide i proba

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goranco
Потврден огласувач
072219120
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам