1 / 9
Apple iPhone 11 128GB Kako Nov Garancija Vili Mobile
389 €
26.01.2023 13:04

Битола / Битола

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

Iphone 11

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Apple iPhone 11 128GB Black
Fabricka Sostojba,Kako Nov
Bez nikakvi zabeleski/Garancija 3 meseci
Sledi so kable
>Mozi da se vidi I testira Na lice mesto
>Za drugi gradovi dostava preku kargo ili brza pratka

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Vili Mobile
Ордан Џинот 27а Стара Битолска Чаршија
Потврден огласувач
077511557
Испрати Е-маил до огласувачот

Samsung Galaxy A13 64GB 20m. Garancija Vili Mobile

6990 €

Apple iPhone 11 Pro Max Kako Novi Garancija Vili Mobile

649 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам