Се издава еднособен стан во Топанско поле - до трговскиот
130 €
Цената е фиксна
09.01.2023 16:13

Чаир / Скопје

Број на соби:

1,5

Квадратура:

42 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2005

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Методија Митевски

Се издава еднособен комплетно наместен стан во Топанско поле - до трговскиот центар, во близина на Балкан универзитет и новата џамија, во зграда на 3-ти кат, опремен со намештај и апарати за домакинство, 42 м2 (има и мал подрум), во добра состојба, на мирна локација (одговара за брачен пар, студенти, поединци или семејство), ц 130 Еур со многу ниски режиски трошоци.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Јане Бушев
Потврден огласувач
078454287
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам