1 / 9
RENAULT MEGANE 1.5 DCI *** REG. 01/2024 *** (golem servis)
4.699 €
Цената е фиксна
4.999 €
26.03.2023 20:02

Битола / Битола

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2024

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Renault Megane 1.5 DCI, 2009 godina, 106 konjski sili.

* Odlicno socuvan, totalno ispraven.

* Napraven golem servis (rebrast kaiš, zategači, vodna pumpa, maslo + filtri).

* REGISTRACIJA CELA GODINA DO 10-ti JANUARI 2024

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
075880907
Испрати Е-маил до огласувачот

*** VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI *** FACELIFT MODEL 2009 ***

3999 €

FORD FIESTA 1.4 TDCI AVTOMATIK × GHIA × KOZHA × NAVIGACIJA

3750 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам