1 / 6
Opel korsa 1.3 cdti elo flex
3.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 07:44

Охрид / Охрид

Марка:

Opel

Модел:

Corsa

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2023

Сила на моторот:

55 kw / 75 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Registrirana servisirana vo mnogu dobra sostojba nema klima

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
072247000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам