1 / 3
Bebeconfort- Milofox (0 - 18kg)
3.000 МКД
27.03.2023 19:08

Карпош / Скопје

Се продава бебешко седиште за во кола со ISOFIX, без оштетувања.

Модел - bebeconfort Milofix (maxi-cosi)

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Се продава од:

Lazar
Потврден огласувач
38970205266
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам