1 / 4
Nov Open One+ Full Carbon XX1 Ultra lesen i redok
4.999 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2023 11:30

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

20 "

Kolekcionersko parce.
Edinstven na pazarot.
Samo za vistinski poznavaci i ljubiteli, retka shansa za vakov primerok.
Full Carbon, najdobrata oprema koja moze da se kupi.
9.4 kg so pedali.

Karakteristikite gi imate na sledniot link:

https://contenderbicycles.com/products/open-one-eagle-xx1-complete-bike

Velosipedot e vozen nekolku pati, samo na ramno.

Sostojba 10/10.

Kupen e 8400 franci, po naracka od Svajcarija.
Cena fiksna 4999 evra.
Ako ima poevtin, kupete go, ne zvonete.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
074201101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам