1 / 5
Se prodavat kamionski gumi
1 €
17.03.2023 09:55

Кавадарци / Кавадарци

Камионски гуми од марката Compasal/Aplus
ДИМЕНЗИИ
✅ 385/65R22.5 - за приколка
✅ 315/80R22.5 - погон/киперска/предна
Повеќе информации на број:
075-530-351
075-530-351
075-530-351

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Xxx
Потврден огласувач
079315830
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам