1 / 4
Куќа
65.000 €
24.05.2023 21:11

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

132 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

312 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Abas Emin 351

K.P. 7559/1

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zarko
Потврден огласувач
075859220
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам