1 / 4
Velosiped Great za deca
По Договор
19.02.2023 19:52

Струмица / Струмица

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

16 "

Големина на рам:

14 "

Се продава женски велосипед за деца од 4 до 6 години. Целосно исправен, може да се види и проба во секое време, ул. Јанко Цветинов бр. 9

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Александар
Јанко Цветинов бр. 9
Потврден огласувач
075211155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам