1 / 8
ATEGO 815 ZA DELOVI 2003 god
1 €
07.03.2023 00:40

Гази Баба / Скопје

motor menjac perfekt 6 brzina defercial federi kabina extra furgon 6.20m

070386548

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

NAS KOM
Потврден огласувач
070666410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам