1 / 6
Ford Fiesta 1.4 TDCi
4.800 €
Цената не е фиксна
15.01.2023 13:00

Делчево / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2023

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford Fiesta 1.4 ТDCi

*Увезена и регистрирана во Македонија 13.10.2020
*Регистрирана цела година
*Зелен картон
*Годишна винетка за Бугарија
*Нови знмни гуми 4 бр
*Нови летни гуми 4 бр
*Нов акумулатор BOSCH (декември 2022)
*Комплетно сервисирана
- комплет ребраст каиш со водна пумпа
- линиски каиш комплет со затегачи
- сментето масло и сите филтри пред 3 000 км
- Предни и задни плочки

*гребнатина од десната страна
Целосна опрема за моделот !!!

Контакт телефон:
+389 78 633 556
+359 879 55 99 29 - Viber / WhatsApp

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

MAKO ENGINEERING
Скопје
Потврден огласувач
0038978633556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам