1 / 1
PC so SSD vo odlicna sostojba
4.000 МКД
Цената не е фиксна
16.03.2023 00:46

Чаир / Скопје

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

SSD

Prodavam PC so SSD vo mnogu dobra sostojba, brz

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава / Можна е замена од:

Furkan Murtezani
Потврден огласувач
072222180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам