1 / 12
VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE GERMANIJA DYNAUDIO
8.000 €
Цената е фиксна
31.05.2023 09:23

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW GOLF VI 2.0 TDI 140 HIGH LINE
181 000 KM
EURO 5
DVA KLUCA
UVOZ GERMANIJA
PLATENO DO REGISTRACIJA
DYNAUDIO
CLIMA AUTOMATIC
MULTI VOLAN
MULTI MEDIA
SENZORI PARKING
SENZORI SVETLA
SENZORI DOZD
PARK ASSIST
GREACI SEDISTA
ALCANTARA
MAGLENKI
TEMPOMAT
CISTACKI FAROVI
16 ZOLL M+S GUMI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

V E N C O
Потврден огласувач
077642426
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам