1 / 3
Se prodava plac vo Nov Dojran
20 €
Цената е фиксна
01.01.2023 14:56

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

2736 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Nov Dojran so povrshina od 2736m2 oznachen kako gradezhno zemjishte. Cena 20 evra/m2. Cenata e fiksna.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Blazo
Потврден огласувач
072258954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам