1 / 1
Atego 8 23 god 01
6.000 €
18.02.2023 17:35

Гази Баба / Скопје

Atego 8 23 god 01 so dobri gumi mnogu dobar motor i menjac so 6 berzini vo ispravna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Feli Komerc
Потврден огласувач
072599556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам