1 / 12
GOLF VI 2.0 TDI 103 KW 140 PS HIGLINE
1 €
29.03.2023 18:01

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2022

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

GOLFOT E EXTRA. DONESENO OD GERMANIA
GOLFOT IMA FULL OPREMA
GOLFOT E MNOGU SACUVAN I VONTOP FORMA
ISOFIX KAIS
ESP
SENZORI ZA PARKING
PREDNI SENZORI
ZADNI SENZORI
CLIMA TRONIK
SERVISNA KNISKA
PARK PILOT MOZE SAM DA SE PARKIRA
TEMPOMAT
BORD KOMPYTER
GREACI NA SEDISTA
LED STOPOITE NOV MODEL
PREDNI ALOGENKI
NOVI FELGI SO NOVI GUMI STO SE STAENI
JAVETE SE NA TEL SE KE VE INFORMIRAME
SVE E PLATENO SAMO REGISTRACIJA
IMATE
IZBOR UNAM USTE 3 DRUGI GOLFOI I DAG MENJAC IMAM. DOJDETE NA LIVE MESTO

TEL 070-229-510 ALKO
TEL 070-229-617 XUKI

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Alajdin
Потврден огласувач
070229510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам