1 / 12
Touran 1.6 TDİ AVTOMATİK 2011 FABRİKA
8.000 €
17.03.2023 11:48

Гостивар / Гостивар

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touran

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

SE PRODAVA TOURAN 1.6 TDİ 2011 GODİNA FULL OPREMA
FABRİCNA SOSTOJBA
Avtomatik DSG
105 ps
7 sedişte
Koža
16 felgi
15 zimski gumi
Servis napraven ulje + 4filtri
Registracia 01/2023
Zatemneti stakla na knishka
Led svedla kratki dugo i pozicia
Android ekran 10 inch unikat
4ram memoria
64 gb hdd
TOP SOSTOJBA
Kontakt:
070997868

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Gostivar
Потврден огласувач
070875702
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам