1 / 4
BANDAZI I GUMI ZA TOYOTA YARIS HYUNDAI ACCENT
120 €
12.02.2023 11:37

Скопје Центар / Скопје

Тип на бандаж и Гума:

Чел. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

13

Ширина на бандаж:

5.5J

Број на дупки во бандаж:

Со 4 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

155

Висина на гума:

80

Дијаметар на гума:

13

🆕 ZIMSKI SET ZA TOYOTA YARIS HYUNDAI ACCENT : 4 bandazi 13" i 4 novi zimski gumi za samo 120€
☎️📱 TELEFON & VIBER & Whats App +389 71 294 000

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам