1 / 7
TOP Porsche Cayenne
68.400 €
68.500 €
13.03.2023 16:41

Гостивар / Гостивар

Марка:

Porsche

Модел:

Cayenne

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

60000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

262 kw / 356 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava vozilo vo inzoredna sostojba prva registracija 8.2017 godina kupen vo porshe makedonija , prv sopstvenik tip top , facelift posleden proizveden model DIZEL cenata za zamena e 72000 evra

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
071559898
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам