1 / 8
Kaubojki novi - Racna izrabotka
4.000 МКД
19.03.2023 18:14

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Чизми

Големина:

41

Боја:

Кафена

Prodavam Kaubojki - racna izrabotka. Celite se koza, kafena boja so dezen napred. Drvena shtikla so gimeni fleknici. Remceto - ukrasen detal se vadi po zelba. Imam uste dva para koi gi nosam, ovie mi stojat vo kutija. Novi, ne se noseni.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
070220875
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам