1 / 6
Se prodava nova masina za dlabinsko
По Договор
01.04.2023 14:59

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova masina za dlabinsko cistenje na sedista od avtomobili, garnituri za sedenje, stolovi i drugi tapaciri... Proizvodstvo Turcija

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Автосервис и Автоперална опрема

Се продава од:

Marijana
Потврден огласувач
078313450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам