1 / 8
Range Rover Sport 3.6 HSE Diesel
12.000 €
27.04.2023 17:39

Виница / Виница

Марка:

LandRover

Модел:

Range Rover Sport

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

200 kw / 272 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Range Rover Sport 3.6 HSE Diesel Automatik so zelen karton reg do 10.08.2023 novi gumi servisiran vo odlicna sostojba bez nikakva zabeleska.
Cena 12000 evra moze i zamena
TEL 078-686-469 Goce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivo
Потврден огласувач
076495430
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам