1 / 3
Nike trenerki
1.700 МКД
06.05.2023 11:21

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Тренерки

Големина:

L

Боја:

Темно сина

nike zenski trenerki
imam m i L broj
novi ne noseni so etiketa
cena 1700 den

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Се продава од:

bajro
Потврден огласувач
070434155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам