1 / 12
Apartmani-Kassia
1 МКД
Цената не е фиксна
05.03.2023 23:25

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Kassia Apartments - нуди туристички услуги за приватно сместување во два модерно и целосно уредени апартмани, сместени на две атрактивни локации во Охрид.
Апартманите се двособни, со капацитет за сместување на 4 лица.

Подетално, едниот апартман е лоциран на ул. Асном, во непосредна близина на големиот маркет ТАМАРО, како и во близина на Hotel Unique, а другиот апартман е лоциран на ул. Славеј Планина, во непосредна близина на кејот на Охридското езеро, позади хотел Тино.

Становите имаат по една спална соба, купатило (со туш кабина, машина за перење алишта, фен, пешкири) како и по една дневна соба (со кожна гарнитура, клима уред, LCD TV) во која се вклучени трпезарија (со маса со 6 стола) и кујна (со фрижидер, електричен шпорет, аспиратор, садови и прибор за јадење).
Исто така имаат и по една тераса, бесплатен WI-FI, кабловска телевизија, како и обезбеден бесплатен паркинг.

Поминете го незаборавно вашиот одмор,ве очекуваме.

Facebook page: "Kassia Apartments"

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Ohrid
Потврден огласувач
077790101
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам