1 / 3
Prodavam ASUS RX-470
1 €
22.02.2023 12:56

Чаир / Скопје

Asus rx-470 4gb, graficka vo super sostojba, ne maltretirana, od domasen kompjuter, DVI redovno duvana ne otvatrana

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

vasil
Потврден огласувач
078226913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам