1 / 8
Ml 280
7.999 €
8.500 €
13.03.2023 10:43

Велес / Велес

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

ML 280

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

150 kw / 204 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam ml 280
2006/07 godina
Registriran so zelen karton
Nov akomulator
Novi gumi
Full oprema
Parking senzori
Sonzori za dozd
Elektrika na sedista
Greaci na sedista
Elektrika retrovizori
Samosobiracki retrovizori
Aluminiumski felni
Xenon svetla
Spirali(ne e na jastuci)
Zacuvana maksimalno
Napraven servis
Bez dodatni vlozuvanja
MOZE ZAMENA
Kontakt na VIBER

Za zamena cenata e 9000

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

xxx
Потврден огласувач
075309039
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам