1 / 7
Se prodava Skoda felicija hitnoo!
400 €
06.01.2023 12:53

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Skoda

Модел:

Felicia

Година:

1995

Гориво:

Бензин

Километри:

65000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

43 kw / 58 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Skoda Felicija 1.3 so sitni zabeleshki, pali vozi, moze zamena za motor

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Angel
Потврден огласувач
078288617
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам