1 / 6
TERMOSTATI ZA TEMPETRATURA OD 0-900C SO K-SONDA
1.800 МКД
14.02.2023 21:07

Куманово / Куманово

TERMOSTAT ZA KONTROLA NA TEMPERATURA OD 0-900C STEPENI SO K- SONDA + RELE KOMP;LET

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам