1 / 8
TERMOSTATI STC1000 TERMOSTAT ZA INKUBATOR
1.000 МКД
23.01.2023 07:17

Куманово / Куманово

TERMOSTATI NOVI ZA INKUBATORI
SO NTC SONDA HISTEREZA 0,1C
ODLICNI ZA INKUBATORI ZA ORANZERI I DR

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

OGLASUVAC
Потврден огласувач
079280009
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам